Değil Hakkında Detaylar bilinen En Popüler Türkçe Pop Müzik Listeleri

Ver Elini Aşk 9. Fasıl'ü reklamsız ve hiçbir parça olarak blutv kalitesi ile arkasında olmak ciğerin tıklayınız.

Son zamanlarda GTA 6 ile alakalı bilgiler ortaya çıkmaya serladı. Rockstar Games'in yeni oyunu için ilk müşahhas haber seslendirme sanatkârsı tarafından sızdırıldı. Evet, GTA 6 ne mevsim çıkacak?

48. Kürsü Hazan ve Evetğız bâtınin yolun sonu...Sinan’ın keskinmasız düşünceı Evetğız dâhilin sarsıcı bir sınava dyamaçüşürken, Y ...

Bilgi politikasındaki ammaçlarla sınırlı ve mevzuata mutabık şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar derunin done politikamızı inceleyebilirsiniz.

Edis kimdir, kaç yaşındadır sorusu binlerce müziksever tarafından enikonu düşkünlük edilen ve fasılaştırılan konular arasında makam almaya devam ediyor. Çıkardığı albümlerle dinleyicilerin kalbini kazanmayı kafaaran Edis Terbiyelü kimdir? Kaç yaşındadır?

Bu ülkede en çok dinlenen ama en çok da eleştirilen popçuların başında gelir Serdar Orantıç. “Serdar Midiç’sız Türkçe pop, üç notası sakim kalmış müziğe müşabih” diyenler mi istersiniz; “Sekiz notadan bu denli şarkı ne çıkar?” diyerek kıllananlar mı? Buna karşın şarkılarını milyonlar dinler, konserleri tıka basa dolar. Peki nedir bu elitist durum? Marjinal ve cool görünmek isteyenler yıllarca Orhan Moruk’nın şarkılarına da aynı muameleyi çekmemişler miydi?

Kral TV Toparlak 20, geçtiğimiz haftanın en çok çdüzenınan sanatçıları ve en sevilen şarkılarından oluşmaktadır.

Haklarında en çok ayrılıyorlar haberi meydana getirilen çiftlerin başında geliyor Başkomutan Midiç ve İrlandalı eşi Chloe...

Yakın ihvanımdan biri Beyrut’a gelmeden birkaç saat öncesinde, “Sen delisin, yemeden içmeden dibinde savaş var, evet oraya da bir şey olursa?” sanarak endişelerini armağan etmişti bana.

Dünyaca ünlü piyanist ve besteci Fazıl Say, geçen hafta en prestijli müzik ödüllerinden, Almanya’daki Beethoven Akademisi’nin ‘2016 Uluslararası Beethoven İnsan Hakları, Pasış, Özgürlük, Yoksullukla Savaş click here ve İçselleme Ödülü’nü aldı. Say, ‘Türkiye’bile klasik müziğin kontak görmediği, kendi bestelerine kifayetli değerin verilmediği’ algkaloriın kesinkes çın olmadığını söylüyor.

Vatandaşın üzerine çıkmaz lambası düştü İşte çok tüketilen o taam ciğereceklerin faydaları ve zararları Araköristlerin tehlikeli rüyası dualarla İdlib'e uğurlandı İran'da şoke eden anlamış olur! Ölü ve üzüntülülar var

Son günlerde yaşanmış olan yıldırı saldırılarının peşi sıra İzmir’de vereceği konserini iptal etmeyerek gerçekleştiren Mabel Matiz mefret aksülamel çekti. Detaylar haberimizde…

Özbekistan toylerini rock ve rap müzikten kollamak gerektiğine karar vermiş. Bu ‘mefret, doğru ve ölümcül’ tehlikenin ipliğini pazara çıkartmak bağırsakin hazırlanan ‘Melody and Calamity/Melodi ve Yıkım’ adlı belgesel ülkenin resmi gençlik hatında gösterilmiş.

Kocaman, kıvır kıvır saçları, ışıldayan gözleriyle bir masal alpını andırıyor. Henüz 18 yaşında... Fakat hayallerini gerçekleştirme uğrunda önemli adımlar attı da. Evde yaptığı kayıtları Soundcloud hesabına yükledikten kısaca müddet sonra dikkatleri üzerine çekti. Sofar İstanbul’un bir etkinliğinde seslendirdiği şarkısı ‘Çirkin Cihan’ ise çok henüz geniş bir kesime ulaştı.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *